Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenovo G580 Windows 7 (64-bit)...

Lenovo G580 Windows 7 (64-bit) most lett rárakva a gépre. Hogyan lehet megtalálnom a géphez szükséges drivert, hogy menjen a wifi?

Figyelt kérdés
A driver booster mindent csinált, csak azt nem, hogy jó legyen a wifi. Egyszerűen nem találok semmi, vagy hogy hol keressem, és pontosan MIT IS keressek már. Nagyon örülnék, ha valaki pontosan leírná, hogy mit tegyek, mert már elegem van.

2014. jún. 28. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkeresed a hálókártya driverét a gyártó honlapján.

AIDA64-el vagy Everest-el megnézed hogy milyen kártya van a gépedbe.

2014. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én compaq cq58-ra itt találtam win 7 32-bites-t. Tudom hogy más tészta, (szerintem nem fog rámenni) de ha ezt megnézed 64-bitesbe akkor lehet hogy jutsz valamire: : [link]

próbáld meg ezt (bocs, de csak ennyi ötletem volt) lehet hogy, nagy marhaságokat írkáltam! Ha jön a zöld kéz előre is köszi, ha nem, akkor én bocs (az az én kérek bocsánatot).

2014. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez talán segítség, kicsit utána kell olvasni.

[link]

2014. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem értem miért jó, ez sok semmirevaló driver kereső szoftver és a használhatatlan zömmel fizetős driver oldalak?

Hivatalos oldalon minden ott van, nem dísznek rakja fel a gyártó:

[link]

2014. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!