Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért lassul be az utorrent?...

Mért lassul be az utorrent? (lent)

Figyelt kérdés
Töltök egy 3D-s filmet ami 12gb és egyszer 400kb/s -al jön utána meg egész nap ilyen 0-10kb/s között. Ez mért van? Újra indítottam a gépet.A letöltést is. Semmi.Szerintetek?

2014. jún. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs Seedelő. (Ha nem tudod mi az a Seed olvass utána itt gyakorin,vagy guglin,nem fogom leírni hatmilliárdadjára.)
2014. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mi az. De ennyire le lassult? Reggel még minden jó volt. Most meg... Nem.
2014. jún. 27. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Most megint 400. Fogadjunk nemsokára megint 10 lesz..:/
2014. jún. 27. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megtelt a cache, akkor a merevlemez teljesen le van foglalva az írási műveletekkel. Amíg azt nem fejezi be, a letöltés sem tud folytatódni mert a merevlemez még mindig a korábban letöltött adatot írja. Ilyenkor leesik a sebesség, és majd akkor indul újra ha az átmeneti tár kiürült.


Nagy méretű fájloknál fordul elő ez az eset, illetve én úgy tapasztaltam hogy a szeletek számával és méretével is összefüggésben van, mert nem mindegy hogy 4 MiB vagy 32 kiB méretű szeleteket kell írni, mert az írási műveletek száma több ezerszeresére nő.

2014. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagyis... Az előző torrenteket töröljem, Mert elvileg ez az egyetelen.

[link]

2014. jún. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!