Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google maps-ban hogyan lehet...

Google maps-ban hogyan lehet képeket hozzáadni?

Figyelt kérdés
Ugye pár helyen kirak képeket, de például felénk a világ végén nem nagyon vannak képek, szeretnék hozzáadni párat, de hogyan lehetséges?

2014. jún. 26. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Oszt mit akarsz kirakni? Kiülsz a föld szélére, és lelógatod a lábad a világűrbe? :)
2014. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosabban: Google Earth amiről szó van...

Képeket akarok kirakni a környékről amiket fényképeztem, mivel bármelyik várost, falut nézem bead róla képeket... de ahol én lakok ott nincsenek képek, és szerintem hasznos lenne másoknak is... legalábbis nekem általában hasznos. Az alapján jobban tudom merre kell mennem ha épp túrázgatok.

2014. jún. 26. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ide beregisztrálsz a google fiókoddal, létrehozol egy profilt. Töltesz fel képeket, amit elhelyezel a térképen is.

A képek nem jelennek meg azonnal, pár nap kell amíg felrakják. Ha minden Ok- s a képekkel, kapsz emailben értesítést a google- tól. Természetesen a Google Earth- ön is láthatók lesznek a fotók. Üdv. sok sikert!

2014. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azóta már eltelt pár év.

Most hogy megy ez?

Mert úgy biztosan nem, ahogy a supportban leírják.

2018. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!