Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha több YouTube...

Mit tegyek ha több YouTube videóm mellől is egyszer csak eltünt a videókezelőben a "bevételt hoz" ikon és ha rámegyek a szerkesztésre már a bevételszerzési lehetőség fül sem jelenik meg, nincs lehetőségem visszaállítani a bevételszerzést?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki olyannal, hogy a saját tartalma mellől eltünt a bevételszerzési ikon a YouTube-on illetve már nem is jelenik meg reklám azoknál a videóknál? Négy videóm mellett egyik napról a másikra mindenféle figyelmeztetés nélkül eltüntek a "bevételt hoz" $ ikonok és a szerkesztésen belül is eltünt a bevételszerzési lehetőség fül! Na ez eléggé érdekes úgyanis teljesen saját tartalomról beszélünk még csak egy cseppnyi harmadik féltől származó tartalom sem fordul elő benne, hiszen magam készítettem a videókat a telefonommal. Sem zene, se semmi más nem hallható a videó alatt ami esetleg egyezhet bárki tartalmával. Ezt felettébb érdekesnek tartom! Már a 100%-ig jogtiszta saját videóimmal sem szerezhetek bevételt? Mi a fene, hogy egyszer csak eltünnek ezek az ikonok és már reklám sem jelenik meg, ráadásképpen semmi tájékoztatás nem is érkezett e-mailben és más úton sem. Ha nem görgetek lejjebb a videókezelőben akkor nem is tudnék róla, hogy már négy saját videómmal nem szerzek bevételt! Ez engem nagyon felháborított. Mit tehetnék ill. találkozott már valaki ilyen vagy hasonló problémával a YouTube-on? Aki tudna segíteni nekem kérem válaszoljon. Köszönöm.

2014. jún. 26. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy sajnos senki sem tud ebben segíteni! :(
2014. jún. 27. 10:42
 2/4 A kérdező kommentje:
Na nem akarom elkiabálni, de megoldottam! ;) Volt már esetleg valaki hasonló cipőben? :O
2014. júl. 3. 12:02
 3/4 anonim válasza:

Szia . Pont az történik nálam is mint amit te leírtál . Hogy youtubeon eltünik a bevételszerzés ikon . Később a lehetőség is hogy azt bekapcsoljam a videónál.

Tudnál nekem segíteni hogy mi lett a megoldás nálad ?

Válaszodat előre is köszönöm.

2014. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Partnercéghez csatlakoztam! :)
2015. jan. 20. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!