Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért áll le a számítógépem,...

Miért áll le a számítógépem, amikor online nézek sorozatot vagy filmet? Mintha áramszünet lenne, látszólag minden ok nélkül kikapcsol.

Figyelt kérdés
ha újra bekapcsolom és folytatom a sorozatot, 2 perc nem telik el,újra leáll. máskor nem csinálja ezt.
2014. jún. 25. 05:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7, sajnos nem igazán tudtam értelmezni a mondandód egyes részit, de azért megpróbálok reagálni:

"Ki beszél itt 600 wattos tápról?"

Én. Egy példa volt. Írhattam volna 350-et meg 200-at is 600 és 400 helyett.

"Itt a 400 és 450 közti különbségekre gondoltam."

A kérdező jól láthatóan nem hozzáértő és nem is játékos, így a nagy teljesítményigény kizárva, felesleges a 450 watt. Másképp: Nem azon az 50 watton fog múlni a dolog, ha jó a táp.

"Persze én nem látok ilyen messziről bele más gépébe mint „vargáné”"

Én sem, csak tippeltem, hogy sz@r a táp. És mit ad Béla, kiderült, hogy tényleg az.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..

G.

2014. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagy játékos vagy!Persze nem olyan mint Orbán Viktor de nem rossz.Jó edződ volt.Nyomod a szöveget ami sóder ugyan csak mivel nincs benne cement nem köt betonná.Legalább is nálam.De ha „idézel”miért nem teszed „idézőjel” közé.Miért "macskaköröm" közé teszed?Nem bírja a tápod?
2014. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A hős Vityánkhoz még nem hasonlítottak, be is kereteztetem ezt a hozzászólásod!

Azért macskaköröm és nem idézőjel, mert tök mindegy. Rakhatnám kacsacsőrök vagy kettőskeresztek közé is, tehetnék elé @-ot, érthető lenne, hogy az egy reakció. De a macskaköröm gyorsabb.

Egy kérdés: Végül is igazam lett?

G.

2014. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam az általad leírtakra hogy nem hasznos dolog.Mivel az első két hozzászólás megadta a választ a kérdésre csak kiegészítettem hogy lehet még azt is megkéne nézni nem kellene bele nagyobb táp(ami kiderült hogy jogos).Ennyi volt részemről.De azért jól elbeszélgettünk.
2014. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az biztos! :)

G.

2014. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igazad lett,köszönöm :)
2014. jún. 28. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!