Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert ajánlotok?

Milyen routert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fontos, hogy olcsó legyen, mert most nincs sok pénzem később majd lecserélem egy drágábbra legfeljebb.


Arra kellene, hogy a 256 kb/s es letöltésű internetemet két asztali PC-között meg tudjam osztani.

Illetve jó lenne, ha az adott SZOBÁBAN (szóval nem házban) lehessen telefonról is interentezni.


Illetve, ha csak a két gép eszi a netet, semmi más, akkor ha egyszerre játszunk ketten a League of Legendsel, akkor elég lesz ez a net, hogy ne laggoljon?



Még egyszer írom, legyen olcsó, majd később veszek jobbat, de most pénz szűkében vagyok!



2014. jún. 23. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Eddig ezt néztem, hogy jó lehet, vélemény?

2014. jún. 23. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nemreg csereltunk egy regi routert egy ilyenre (2 antennas valtozat) es nagyon okesan teszi a dolgat. Meg vagyunk elegedve. 4 gep megy rola + 2-3 telefon.
2014. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lustig ***** válasza:
vegyél használtat. nézz szét az olx-en, elég jókat lehet kapni használtan. nekik nem kell, neked az pont jó, olcsó, szerintem legjobb
2014. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!