Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem képes semmit betölte...

Miért nem képes semmit betölteni a gépem elsőre?

Figyelt kérdés
Tegnap óta csinálja előtte semmi baja nem volt és most hirtelen elkezdte azt csinálni hogy bármit megnyitok elsőre nem tölti be újra kell töltenem hogy betöltse (F5) videók lassan töltenek be először de ha mégegyszer betöltöm akkor megint jók, ilyenek hogy a lol chathez nem konnektel soha, streamek 60x megakadnak, pedig jó gépem van szóval tuti nem az a hibás és ráadásul eddig jó volt

2014. jún. 22. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hálózattal lesz valami, nekem is ugyan ezt csinálta ma, 20x kellett betöltenek mindent.
2014. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mi lett a megoldás?
2014. jún. 22. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mostmár nekem jó, a T-online facebook oldalára azt írta valaki hogy a dns szerver szarakodott, ezért érdemes átállítani a google dns szerverére.

[link]

[link]


De lehet hogy vírusos a géped, vagy más gond van a hálózattal, vagy a routered szarakodik. Nézd meg ezt a dns-állítós dolgot, ha nem megy hívd fel a szolgáltatót hogy nézzenek rá.

2014. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Elég az is ha el van szemetelődve a gyorsítótár! Takarítsd ki. Firefox ctrl+shift,del (minden) futtass takarító programot (ccleaner)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..

2014. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz az előzményes dolog múködött, amugy nem értem mert kb 2 hónmapja raktam ujra a gépemet előtte meg vagy 2 éve és akkor nem volt gond most meg 2 hónap alatt igy telelett...
2014. jún. 25. 19:38
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Az előzmények elavulnak. pl gyorsítótárazott tartalom a gépen tárolódik. Amennyiben megváltozik valamiben az oldal akkor hibás megjelenést eredményez. Szokásoktól függően, hamar elszemetelődik a gép. Napi 24 órában meg a net akkor pár naponként érdemes, persze függ a gép kapacitásától is.

Hiba akkor van amikor valamiért nem frissül a tartalom automatikusan, vagy túl nagy az időintervallum. ugyan ez érvényes a dns gyorsítótárra. Sűrün kérdezi le a böngésző attól lassul, ritkán akkor hibás címeket okozhat. CCleaner hasznos program, néha le kell futtatni.

Firefox is (mint minden egyre modernebb program) egyre nagyobb erőforrást ígényel és egyre többet szemetelnek. CCenhancer rendesen kibővíti a ccleaner-t újabb takarítandó listával rendszeresen frissítik (pl verzióváltásokkor és újabb programokkal) így hatékonyan takarít.

2014. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!