Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivan ha az eMag.hu-n rámegyek...

Idnab1250 kérdése:

Mivan ha az eMag.hu-n rámegyek a "kosárba"-ra?

Figyelt kérdés
Még sosem rendeltem interneten semmit szóval nem nagyon tudom hogy van ez.Attól félek ha rámegyek akkor már muszály leszek megvenni.
2014. jún. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit boltban beteszel a kosárba már kötelező megvenned? Nem rakhatod vissza a polcra?
2014. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam még sosem rendeltem ineterneten semmit szóval nem tudom hogy van ez a neten.
2014. jún. 21. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint élőben. Kosárba rakod, ha akarod kifizeted.
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kosárban csak áttekintheted, törölheted, a már kiválasztott termékeket, változtathatsz a termékek darabszámán. Ez még nem kötelez téged semmire.
2014. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 21. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

A netes vásárlás regisztrációval kezdődik.

Ha kiválasztasz egy terméket , beteheted a virtuális kosárba. Amint kilépsz az oldalról visszakerül a termék a polcra.

Maga a vásárlás egy hosszadalmasabb, több lépésből álló folyamat, ahol meg kell adnod a lakcímed, a neved, a terméket amit vásárolni akarsz, a fizetés módját (átutalás vagy utánvét) illetve néhol be kell még írnod egy úgynevezett "captcha" kódot, ellenőrzésképpen, hogy nem-e vagy esetleg egy spambot akar vásárolni az oldalról...

2014. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!