Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az iPon-ról?

Figyelt kérdés
Nyár végén ott akarok rendelni egy gépet, amit én raktam össze gépösszerakóval! De valaki azt írja jobb nem is lehetne az oldal valaki meg ennek az ellenkezőjét, hogy nem cserélik ki a hibás termékeket, hülyének nézik a vásárlókat...akkor most melyik az igaz?

2014. jún. 19. 18:32
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Garanciával ugyan szerencsére nem volt dolgom, de fél éven belül ingyen felviszik Pestre, megnézik (cserélik) és vissza is küldik - már ha tényleg hibás. Fél év után a postát te állod.

Én tőlük vettem a gépem, olcsó volt, korrektül lehozták Pécsre.

2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
Megbízhatóak. Egy két vásárló biztosan az (maximum magának nem vallja be), így ez nevezhető "személyre szabott szolgáltatásnak"
2014. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak addig megbízhatóak, amíg nem kapsz egy hibás terméket tőlük, utána egy szívás az egész.
2017. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!