Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem mindegy nekik az,...

Miért nem mindegy nekik az, hogy felengedem e őket vagy sem?

Figyelt kérdés
Szal van egy CS 1.6 szerverem, amire a barátaimot nem engedem fel. Amint feljöttek azonnal banoltam őket (mert azt mondták, hogy az ő szerójuk jobb, ott nincs csíter, és én nem tudok configolni). És nekik ez miért rossz? Én szeróm, különben meg nem is érdekelnek.

2014. jún. 18. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
és most mi a bánatod akkor? ezért miért kell kérdést írni? lehet, tényleg nekik van igazuk, nem ismerünk se téged, se őket :D
2014. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a "barátaidat" nem engeded fel, az már régen rossz... Nem ismerem se a szervered, se a configját, de ebben lehet igazuk... De ha kezdő configos vagy abban sicns semmi szégyelnivaló... Majd belejössz. Abban viszont nincs igazk, hogy az övükén nicns csiter. Minden szerveren van csiter. Olyan szervern nincs, amin egy se lenne. Amúgy ha gondolod írj üzit, és szivesen segítek adminkodni. 7 éve játszok és tudom ki csal, és ki nem. Szeritnem jó admin lennék. Steamem is van.
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!