Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Hogy kell routert beállít...

Grönlandi beagle kérdése:

SOS! Hogy kell routert beállítani?

Figyelt kérdés
Évek óta működik, tegnap elvesztette egymást a laptopom és a router. (Nem tudom, ez hogy lehet ...) Neten megnéztem a beállítás módját, de mindenhol az van, hogy kössem össze a laptopot a routerrel és a netkábellel. A gond az, hogy a laptopon és a routeren is csak 1-1 luk van. Szóval, vagy a gép-router, vagy a gép-net, vagy a router-net összekötés lehetséges. Nem tudom, először hogy sikerült annak idején. (Router típusa: FON 2011)
2014. jún. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"A gond az, hogy a laptopon és a routeren is csak 1-1 luk van."


Akkor az nem router...

2014. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1-nek:

De, csak értelmetlen méretű:

[link]

2014. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

(A) Vagy előveszed a routered kézikönyvét

(B) vagy veszel egy normális routert, aminek több "luka" van.

2014. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként ha a géppel rácsatlakozol a routerre, úgyis be tudod állítani a netet, tehát megvan a gép-router összeköttetés.


Ha meg valami elszaródott, akkor resetáld.

2014. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: valszeg router, mert vagy 4 éve ezt használom. Oldal végefelé látszik, hogy néz ki. [link]
2014. jún. 17. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Negyediknek: igen, a gép-router összeköttetés ok, ahogy írtam, de a router vagy a gép hogy kapcsolódik a netre?
2014. jún. 17. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

A FON dobozok arra valók hogy rákösd a routeredre és megoszd a nagy világ számára a saját neted. Cserébe te is ingyen használhatod mások FON HotSpot-ját. Ehhez viszont regisztrálnod kell az eszközt a FON-nál. Pesten is van pár ilyen WiFi hálózat.


Gondolom neked nincsenek ilyen céljaid ezzel az eszközzel szóval be kéne szerezni egy normális routert.

2014. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7.! Nem osztottam meg, ezután sem akarom, eddig is jelszót kért, hogy használja másik eszköz (okostelefon, másik laptop stb.) Tud abban segíteni valaki, hogy hogyan tudom újra használni? Köszi az eddigi válaszokat, de a "vegyél új routert" válaszokon kívül van ötlete valakinek?
2014. jún. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!