Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem tudom ki nagyitani...

Miert nem tudom ki nagyitani a videot?

Figyelt kérdés

az a helyzet az online-filmeken neznem a filmeket es nem tudom egyszeruen ki nagyitani a kepet, mi lehet az oka?


ez lehet bongeszo miatt vagy plugin hianya miatt is? vagy mi?


2014. jún. 15. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zoomoláshoz olyan lejátszó kell, ami tud zoomolni. A flash player tipikusan nem ilyen. Töltsd le a filmet és nézd egy komolyabb lejátszóval.
2014. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most akkor hol akarod nézni a filmet?

URL?

2014. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok esetben (a nagy video portálokon) a flash lejátszón van egy- vagy több gomb, amivel a lejátszó méretét lehet módosítani. Vagyis ha úgy tetszik "ZOOM" -olni. (Hülye kifejezés, hisz nem a videó képébe nagyít bele, hanem a videó képét nagyítja ki)

Sőt akár teljes képernyőre is tehető a videó és még mindíg FLASH PLAYER -el. Bár ehez jófajta weboldal és script is kell nameg persze jó flash lejátszó (nem a plugin, hanem vezérlő).


Ha a lejátszón nincsenek ilyen gombok (vagy a script hibája miatt nem működik) akkor marad a letöltés és megnyitás tetszőleges (de jó) lejáétszóban.

2014. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

itt van mondjuk ez a film



[link]



ki akkarom rakni teljes kepernyore, kattolom a kinagyitas ikonjat v mit es nem nagyitja ki

2014. jún. 15. 13:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Jobb alsó sarokban van a lejátszón a gomb, ami egy pici, négy sarok felé mutató nyílból áll. Azzal lehet kirakni teljes képernyőre. Nekem működött. Ha neked nem, akkor a böngésződdel lehet baj. (Régi, vagy nem kompatibis a weboldalon használt formátummal.


Egyébként ez a videó URL -je, ha inkább letöltenéd (471.21 Mb):

[link]

2014. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megj.: Az előző írásomban URL rövidítőt használtam, mert a GYK nem engedte az eredeti link kiírását. A rövidített URL autómatikusan átdob a videóra.
2014. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5 -öst és 6 -ost írtam.

A szerver azzóta törölte a linket... Bocsi, de nem gondoltam, hogy a "youwatch" így védi a fájlokat.

2014. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kosz mar ra jottem a hibara, utolag sztem nem vagyok olyan hulye h nem tudom meikkel kell kirakni egy videot teljes kepernyore mikor elobb tanultam meg irni szamitogepen mint fuzetbe :DDD
2014. jún. 16. 02:39
 9/12 Csegi89 válasza:
Megírhatnád mi volt a baj, nekem is ez a problémám...Megköszönném.
2016. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sokat megtudtunk ember,nyugodtan kiírhattad volna. Legalább egy kis eszed lett volna,hogy másnak is lehet ilyen probléma akkor a te tudomásodból tanulnának.
2016. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!