Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet teljesen ujra...

Hogy lehet teljesen ujra inditani a Mozilla firefox 29. 0.1-est?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, majd kitöröltem 1-2 dolog miatt, hogy ujra rakom és az alap beálitások lesznek rajta. De hiába töröltem le a gépről a kiegészitők, témák és hasonlók megvannak. Hogy áltihatom be alapra a firefoxot?
2014. jún. 12. 17:21
 1/6 karesz01 ***** válasza:

Törléshez ajánlott programok : ccleaner, revo uninstaller valamelyikét ,

de van több is nem csak ezek


Aztán installálod a firefox-ot

2014. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ccleanerom van, de ide nem kellet az! :)

Sugó > Lassulás, összeomlás javítása, hibaüzenetek és egyéb problémák > Firefox alaphelyzetbe állítása- egyszerű megoldás a legtöbb problémára. > Firefox visszaállítása alaphelyzetben

2014. jún. 12. 17:42
 3/6 karesz01 ***** válasza:
akkor ne kérdezz feleslegesen , hanem old meg magad , pontvadász
2014. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont vadász? Ne sértegess kérlek! Mivel hogy 3 napja kerestem rá a választ kiirtam, és meg is találtam. Gondoltam kiirom hogy másoknak segithessek, mert ez az oldal lényege!

Pontvadász... -.-

2014. jún. 12. 18:04
 5/6 karesz01 ***** válasza:

A kérdés kiírásának pillanatában rendelkeztél 1 megoldással .


idézet :

"Mivel hogy 3 napja kerestem rá a választ kiirtam, és meg is találtam.

Gondoltam kiirom hogy másoknak segithessek, mert ez az oldal lényege!"


A te 1db megoldásod :

"Sugó > Lassulás, összeomlás javítása, hibaüzenetek és egyéb problémák > Firefox alaphelyzetbe állítása-

egyszerű megoldás a legtöbb problémára. > Firefox visszaállítása alaphelyzetben"


Akkor ez beismerő vallomás az én olvasatomban !!!


---

A kérdésedre válaszolva megírom a másik módszert , amit élből a szőnyeg alá söpörsz .


idézet :

ccleanerom van, de ide nem kellet az! :)


---

"Gondoltam kiirom hogy másoknak segithessek, mert ez az oldal lényege!"

Az oldal lényege az ,

hogy (MÁSOK) által feltett kérdésére válaszolsz legjobb tudásod szerint.


ÉS NEM az hogy (SAJÁT) kérdéseidre adod meg azt az 1 darab megoldást amit 3 napig kutattál .


És ha más , egy másik működő módszert ír meg , akkor azt kiapprobálod , és nem söpröd azonnal a szőnyeg alá .


Elég ez ügyben csak a ki írások időzónájára pillantani .

(Nem néztél utána amit írtam , és alapból a szőnyeg alá söpörted)

2014. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert más, könyebb megoldást tudok! amit te mondtál ahoz lekéne tölteni egy másik programot, de valojába nagyon gyorsan és könnyen meglehetett csinálni!

" Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!"


Ha nem tetszik a kérdés vagy válasz, ne nézd meg!

2014. jún. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!