Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A sulis gépeken van internet,...

A sulis gépeken van internet, de csak a sulis weboldalt lehet böngészni velük. Hol van ez be állítva vagy hol van ez így letíltva?

Figyelt kérdés
Nem akarom átbarmolni, csak letöltenék néha pár puskának valót és vissza állítanám. Ha van rá egyszerű mód, akkor kérlek segítsetek...

2014. jún. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

év végén akarsz puskát tölteni?!

ha van szervergép akkor ott és csak rendszergazda engedéllyel vagy ha van egy hacker ismerősöd engedély se kell

2014. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg központilag van megoldva.

lehet hogy csak DNS szintű szűrés van, de az is lehet hogy IP tartomány alapján.

Első esetben egy publikus DNS szervert kell beállítani a hostname feloldására, a hálózati kapcsolat profiljában.

Másik esetben nehézkes a megoldás, mert elvagy zárva más külső címek elérésében.

2014. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel most van a vizsgaidőszak... Haza vittem az asztali gépem és akkor nem kellene másoktól kéregetni, ha suliban lebírnám szedni, ami kell és vinném nyomtatni egyből (már hazaköltöztem). Mindig elfelejtek valamit a mobilos puskázást meg nem szeretem.

Amúgy kösz az infót.

2014. jún. 12. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem egyszerűbb a megoldás... minden esetre köszönöm a gyors válaszokat.
2014. jún. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!