Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszűnik az IWIW, akkor...

Ha megszűnik az IWIW, akkor utána már egyáltalán nem fog kihozni egyetlen kereső sem iwiwes tartalmakat?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha pl Gipsz Jakab iwiw profilján lévő dologra ha majd rákeresek, akkor nem lesz többé látható? Vagy ha Gipsz Jakab nem törölte magát, akkor kereshető lesz azért ezután is?


(Pl. én vagyok Gipsz Jakab, és valamiért nem akarok belépni és törölni az iwiw profilomat, de igazából örülnék ha nem lenne... Akkor az iwiw bezárással egyszerűen törölve is leszek? vagy nem?)



2014. jún. 12. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ideig még igen, amíg a kereső szolgáltató rendszerének cache-jából el nem tűnnek
2014. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az kb mennyi idő? hetek, hónapok esetleg évek?


És még az jutott eszembe, hogy aki ismerősöm csinál olyan mentést, amiről pletykáznak mostanában... Akkor az én fotóimat is menti azzal, hogyha ismerőse vagyok iwiwen? vagy csak az ő saját profilját menti?

2014. jún. 12. 14:24
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Mivel az IWIW nem lesz elérhető (a megszűnés után bizonyára nem fogják fenntartani a drága szerver helyeket), a keresők hamar "rájönnek", és rövid időn belül törlődnek az erre vonatkozó adatok az adatbázisokból.

Sőt, elképzelhető, hogy egy ilyen nagyobb változásnál akár manuálisan is beavatkoznak a keresők üzemeltetői.

2014. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!