Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek valaki feltörte a...

Szerintetek valaki feltörte a facebookomat?

Figyelt kérdés
Böngészve a beállításokat észrevettem, hogy valaki bejelentkezett egy olyan városból, amit biztosan nem közelítettem meg 100km-re sem az elmúlt fél évben. Ma észrevettem, hogy valaki nem rég bejelentkezett Pestről, ahonnan 200km-re lakom. Szerintetek csak simán szar az IP alapú helymeghatározás, vagy valaki feltörte? Többször cseréltem jelszót. Mit tehetnék?

2014. jún. 8. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Cserél jelszót még egyszer.De ne 123 legyen....
2014. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szolgáltató függő, nekem Nógrád megye keleti részéről is nem egyszer ír BP-t, de volt már Kecskemét és Szeged is. Egy jelszócsere és erős jelszó sosem árt, viszont beállíthatsz e-mail és sms értesítőt is, hogyha új böngészőről jelentkezik be valaki, ingyen van és az a tuti.
2014. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 8. 19:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Az e-mail értesítőt pontosan hol tudom beállítani?
2014. jún. 8. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztonsági beállítások/Bejelentkezési értesítők.
2014. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!