Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért laggol a youtube a gépemen?

Miért laggol a youtube a gépemen?

Figyelt kérdés
Laggol a youtube-om,de nem csak az,hanem az interneten az összes videó amit megnyitok. Pl ha facebookon megnyitok egy videót az is laggol.Most frissítettem a legújabb adobe flash playert,bezártam a böngészőt,újraindítottam a gépet,és ugyanúgy szaggat az összes videó. Több internetes böngészőt próbáltam már,sőt szinte az összeset,de mindegyiknél ugyanezt csinálja :/ Tud valaki segíteni??

2014. jún. 6. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. megoszthatnád velünk, milyen gépről is van szó...
2014. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Videó kártya:ATI RADEON 8500

Proci: Intel Pentium 4 2.40 GHz

Memória:640MB RAM

OP rendszer: XP

2014. jún. 6. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
No, látod, ezért. A mai internetes tartalom nem ilyen gépekhez van méretezve, ennél már az 1 forintos teszkó gazdaságos butatelefon is erősebb. Ideje cserélni, egy 20-asért már olyan gépet kapsz, hogy ebból tíz se érne a nyomába.
2014. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan egy 20-asért?
2014. jún. 6. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen 25, de rendesen áfával meg garival kapod bármelyik használt pécét áruló helyen. Arra figyelj, hogy dell vagy hp legyen lehetőleg, és legyen benne 2GB RAM, vagy lehessen megbeszélni ehető áron, hogy annyival adják! És persze nem AGP-s kétmagosat keresel, hanem PCIe kell, hogy videokártyán már ne múljon utána.
2014. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18-ért: [link]


25-ért: [link]


Lefelé kerekítettem, mielőtt valaki belekötne... :D


Persze van még ezer más lehetőség is, de láthatod, hogy már ezek is fényévekkel a tiéd előtt vannak.

2014. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2014. jún. 7. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!