Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Visits To Money internetes...

A Visits To Money internetes oldal egy átverés?

Figyelt kérdés
Ami nap regisztráltam erre az állítólagos internetes pénzkereseti lehetőségre. A link reklámozását megfelelően teljesítettem. Pár nap alatt össze is jött a minimum 40$ összeg amelytől elvileg kifizetnek! Na, de most viszont kéri, hogy bizonyítsam nem egy számítógépes program vagyok hanem mind végig élő ember helyezte el a link hirdetést és ez álltal kattintottak rá emberek különböző IP címekről. Ezzel még nincs is gond, hogy igazoljam, de sajnos nem tudom igazolni mivel felbukkan egy Surveys reklám oldal amikor a megadott linket felkeresem a bizonyítással kapcsolatban. Átverés az egész vagy már valaki jutott kisebb-nagyobb pénzösszeghez ilyen oldalakon keresztűl!? Mit tegyek? Vagy van valami más internetes oldal ahonnét csurranhat cseppenhet legalább egy pár dollár (pár ezer forint). Kérlek csak akkor írj ha tudsz segíteni vagy valami hasznos infórmációval ellátni! Köszönöm!
2014. jún. 5. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... én hasonló dolgokban mindig olyan survey-es baromságokba futottam bele... Amiknek a vége mindig az, hogy elő kellene fizetni valamire (telefonos dologra általában).


"kéri, hogy bizonyítsam nem egy számítógépes program vagyok hanem mind végig élő ember helyezte el a link hirdetést"


Ezt meg ugye bizonyítaná, ha előfizetnél valamire... Csak hát mi a garancia rá, hogy nem csak lehúzni akarnak és kifizetnek utána?

(Szerintem semmmi...)

2014. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy átverés.

Vannak létező ilyen oldalak, ott 3-4 napi munkával kereshetsz 1-2 ezer forintot.

Valakinek biztos megéri, de az nem te leszel.

2014. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm az eddigi válaszokat. Valóban szemétség ez a sok átverés az interneten! Ilyen telefonos szolgáltatás regisztráció felejtős mert hát teljesen még nem őrültem meg, hogy még én fizessek azért, hogy kifizessenek, ráadásul nem is garantált, hogy kifizetnek hanem csak egy átverés! (Valójában úgy akarnak pénzt kicsikarni belőled, hogy pénzt ígérnek neked!)

Na, de ha valaki tud valami oldalt ami 100% kifizet és nem esel bele ilyen csapdákba mint ez a Surveys reklám akkor írjon nekem legyen kedves róla pár sort ill. küldjön egy linket, hogy végre már én se tartozzak az internetes átverések, csalások áldozatai közé. Köszönöm. Egyébként a GloballShareról mi a véleményetek?

2014. jún. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!