Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok nézni neten...

Miért nem tudok nézni neten videókat?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a böngészőt újra rakni az Adobe Flash Playert újra rakni.MEg mindent ami csak az eszembe jutott. Az egyik videónál ezt írja ki (+18):

[link]

1%-ig betölt utána se tovább, meg még van pár oldalnál ilyen vagy be se tölti. De viszont a youtube meg az indavideo jó. Azokkal nincs baj. Nem tudom mi lehet a gond. Valaki tud megoldást? Ha kérhetném lécci értelmes válaszokat várok. :)



2014. jún. 4. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

" viszont a youtube meg az indavideo jó. "


akkor ,nem a gépeddel van gond,

-de linkelj be pár olyan vidit ami nálad (sem) megy és megnézzük ,hogy mi lehet a baj,

2014. jún. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen netszolgáltatónál vagy?
2014. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Invitel 2MB


[link]

[link]

[link]


Ezen a 2 oldalon eggyik videó se megy vagy 1%-nál megáll vagy elindítom és nem csinál semmit csak fekete a video és el se indul. :/

2014. jún. 5. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó hír, hogy a probléma megoldható! Az az okozója, hogy az Invitel szervereit folyamatosan támadják már hetek óta. Erről a Facebook oldalukon is olvashatsz egy igen szűkszavú közleményt. A probléma a DNS szerverekkel van, legalábbis mi, a felhasználók szemszögéből nézve.


Itt leírtam, mit kell tenni, eddig mindenkinek működött, ahogy nekem is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__57..

2014. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült :)
2014. jún. 5. 12:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Vala mi még mindig nem jó :/ Mert ahogy kikapcsoltam a gépet és utána meg vissza be kapcsoltam, utána meg már megint nem jó pedig a beállítás is maradt is úgyan úgy maradt :/
2014. jún. 5. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!