Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy hatalmas Word dokument...

Van egy hatalmas Word dokumentumom, több száz oldal. Tele van linkekkel, és így már most, pedig még nincs kész, több mega. Hogy tömöríthetném? Még 10x ekkora terjedelmű lesz kb. és e-mailben kell elküldenem.

Figyelt kérdés
Már most 2 mega - 20 megás Word doksit meg nem kényelmes küldözgetni e-mailben. Nem a képek teszik naggyá, hanem brutális mennyiségű szöveg, és irgalmatlan mennyiségű link.

2014. jún. 4. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem bonthatom szét több doksiba.
2014. jún. 4. 15:48
 2/9 Tengor ***** válasza:

PDF-be nyomtatással 18,8 MB-os doksiből 14,8 MB-ot lehetett csinálni, ezt tömörítettem (és jelszavaztam, mert bizalmas volt) még ZIP-pel és kaptam 13,3 MB-ot.

Aztán ezt feldobtam egy tárhelyre és a linket küldtem tovább az illetékeseknek.

2014. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nagy, mert sok visszaállítási adat van benne. A végén meg úgyis pdf-ként fogod elmenteni (legalábbis remélem), amiben ilyen infó sincs, meg tömörít is. Kipróbálhatod most is, mennyivel lesz kisebb tőle.
2014. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:

Wow, mit találtam!

Kimentettem XML-be (a docx talán már eleve ez?) kaptam egy 52,3 MB-os XML fájlt. Ezt bezippeltem és kaptam 4,2 MB-osat.

2014. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tengor felfedezte, hogy sima szöveget jól lehet tömöríteni...


Na, most kapaszkodj, a docx formátum az xml fájlok betömörítve egy zip fájlba!

2014. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kimented pdf-be és valamilyen online pdf tömörítővel lehet csökkenteni kicsit a méretét.

[link]

2014. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A pdf se játszik(szerkeszthetőnek kell maradnia, azonnal, konvertálgatás nélkül).
2014. jún. 4. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell a formázás? Ha nem, akkor sima txt.
2014. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kell a formázás!
2014. jún. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!