Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben miért nem működik...

Gmail-ben miért nem működik jól a levelek átirányítása?

Figyelt kérdés
Gmailről szeretnék gmailre átirányítani, de nem működik, pedig jól van beállítva. Freemailről sem irányítja át, de pl. Indamailről igen.

#levél #Gmail #átirányítás #továbbítási cím
2014. jún. 2. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, akkor nincs jól beállítva.
2014. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:

#1 nagyon jót ír...

Mit állítottál be egészen pontosan?

2014. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az új gmailben: beállítások/Átirányítás és POP/IMAP

itt pedig bejelöltem:

A beérkező üzenetek egy példányának továbbítása ide:

és alá beírtam a régi emailcímemet, lap alján pedig megnyomtam a változtatások mentése gombot.

Azóta ki is írja felülre, hogy:

"E-mailjeit a következő címre irányítja át: xxxxx@gmail.com. Az értesítés 5 nap múlva eltűnik."

Ha rosszul állítottam volna be, akkor az Indamailről érkező levelet sem tudta volna átirányítani.

Nem értem.

2014. jún. 2. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Most jön az, hogy végigbetűzöd a címet negyvenkétszer, mert valahol elgépelted.
2014. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D Nem, mert akkor Indamailről sem küldené!!!

X akták

2014. jún. 5. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:

No, ezt gondold át végig újra. Ha indáról küldesz gére, azt az indában állítod be. Ha gé egyről küldesz gé kettőre, akkor azt gé egyben állítod be. Ha gé egyben elgépeltél valamit, indában meg nem, akkor pont az lesz az eredmény, hogy egyikről jön, a másikról meg nem.


Esetleg nem lehet, hogy fordítva csináltad az egészet, és gé kettőről küldöd gé egyre, és az a szerencsétlen azóta már tele van átirányított levelekkel?

2014. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na most már freemailról is átküldi, pedig semmihez sem nyúltam! :D

Csak azon a fiókon kell/tudok beállítani, ahonnan továbbítani akarom, hiszen az idegenek fiókjába nem nyúlhatok bele, ahonnan küldik a levelet. :)

2014. jún. 8. 15:37
 8/8 évajudit válasza:
Én pont ugyan így vagyok minden át jön csak 1 nem, miért? hogy tudom elérni, hogy az az egy átjöjjön egy másik mailba... az át irányítás az megtőrtént
2019. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!