Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Miért nem jó az internet...

SOS! Miért nem jó az internet a laptopomon?

Figyelt kérdés
Itthoni wifivel szoktam internetezni rajta. Eddig jó volt minden, erre egyszercsak nem hozza be az oldalakat, pedig csatlakozik, és azt írja, hogy kíváló a jelerősség. Asztali számítógépen tökéletesen megy a net, emellett a telefonommal simán rátudok csatlakozni a wifire és megy is rendesen. Próbáltam azt, hogy ki-be kapcsoltam a laptopot, de semmi. Próbáltam más böngészőt is, hátha az a baj, de az sem működött. Mi lehet a baj?:/
2014. máj. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows7 van rajta? Nézd meg a hálózati beállításokat, valamint futtass le online scannert. Vírus lehet, vagy pedig a tűzfal blokkolja valamiért.
2014. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta ESET_NOD, akkor ezt futtasd le.

[link]

2014. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
windows 7, igen. de és a hálózati beállításoknál mit nézzek? nem nagyon értek a gépekhez:s de amúgy köszi mindkettőtöknek a választ!
2014. máj. 29. 05:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Észrevettem egyébként, hogy mikor jó a net, akkor a kapcsolat állapotánál az IPv6-nál az van írva h "Nincs hálózati hozzáférés", viszont mikor nincs net, akkor azt írja, hogy "Nincs internetkapcsolat" ez lehet a baj? és ha igen, akkor mit tudok vele csinálni?
2014. máj. 29. 05:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Illesztőprogram (driver) frissités kell hozzá, vagy rossz a hálózati kártya. Ha nem értesz hozzá, akkor szervízben megnézik.
2014. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!