Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van a 200 Mb-nál kisebb...

Miért van a 200 Mb-nál kisebb torrent az aktivitás menüben?

Figyelt kérdés

nCoreon a wikiben le van írva Hogy Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

 Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

 Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


Ezt nem értem...illetve értem mit ír, csak azt nem, hogy több 200 megánál kisebb torrent van az aktivitás menüben, és mivel nincs leecher nem tudok seedelni, pedig csak pár megák. A 48 órát meg nem fogom tudni teljesíteni a hónap végéig összesen 6 van és a megengedett hit'n'runjaim 5. Mit tegyek? Ha több hit'n'runom lesz akkor warnt kapok? És az pontosan mit takar?



2014. máj. 24. 21:15
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Nem hó végére kell, hanem a letöltéstől számított 14. napig. És egyszerre több totrentet is seedelhetsz.
2014. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezekkel tisztában vagyok. De a hónap végééig már nincs 14 nap ha jól tudom. Igazán az érdekelne, hogy miért tett be 200 megánál kisebb torrentet a seedelendők közé
2014. máj. 24. 23:26
 3/5 anonim válasza:
Gondolj már bele 1 megának mennyi a 20%-a? Ha annyit leszedtél akkor már seed kötelezett, mondjuk most letöltesz valamit innentől számít a 14 nap nem az, hogy május 31-én letöltöd és nincs 14 napod. Mit nem lehet ezen érteni.
2014. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy ott a VAGY szó, ami választás elé állítja a szöveget. Tehát! 5% VAGY 200 megabájt. Ez alapján értelmezve most VAGY 5% VAGY 200 mega alatt nem teszi, be és mivel ott a VAGY ezért ha nem 5% AKKOR 200 mega. Ezen mit nem lehet érteni!!!
2014. máj. 25. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Kisebb torrenteknél (pl. egy 5Mb-s Ebook) az 5 %-os szabály lép érvénybe, nagyobb fájloknák pedig a 200 Mb-os (pl. 40gb-os játék vagy bluray film)

2. Ahogy az 1. váloszoló is írta a hónap vége nem számít. 14 napod van visszatölteni a letöltött anyagot.

3. 1. figyelmeztetést kapsz, majd megvonják a letöltéshez való jogodat addig amíg nem teljesíted a seedkötelezettséged. Ha ezt sokszor eljátszod akkor tiltanak.

2014. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!