Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ho online nézek filmet a...

Ho online nézek filmet a neten, és letelik a 72 perces időtartam, de megvárom a kiírt idő leteltét, akkor nézhetem tovább a filmet?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet hogy bonyolultan fogalmaztam de azért remélem értitek:)
2009. dec. 29. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a 72 perc időtartam?
2009. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen
2009. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

időkorlát, bocs, elírtam. Tehát nézem, nézem a filmet, de 72 perc után kiírja hogy bocsi már néztél 72 percet, várj x időt (mondjuk szintén 72 percet) vagy ha nem akarsz várni katt ide... ha odakattintok meg persze irja a tarifákat előfizetésre... És az lenne a kérdésem,ha megvárom mig letelik az idő, folytathatom e a filmnézést?

jah és HA, a kérdésben, nem Ho...:p

2009. dec. 29. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Oke, köszi:)
2009. dec. 29. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy leállítod (Pause) és megvárod, míg teljesen betöltődik, lehúzod a netet és egyben végignézed.
2009. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A firefoxnak van egy downloadhelper nevű jó kis alkalmazása. telepítsed fel s le tudsz vele szedni bármilyen vidoeót vagy hanganyagot ami a megnyitott oldalon van.
2009. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!