Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy mi a modemem wifi kódja?

Figyelt kérdés
Tehát a sztori annyi, Telekom adott nekünk kötelezően egy új modemet, ez még régebben történt, a laptoppal tudtam is csatlakozni a wifijére a megadott kóddal ami a dobozon volt, de azután újra volt telepítve a gép párszor (igazából nem tudom h ettől függ-e) és a laptop csatlakozva maradt de telefonnal v más laptoppal nem tudok rá csatlakozni, meg lehet nézni valahogyan h mi az aktuális kód? mert ami a dobozon van azt nem fogadja el ha laptopról/telefonról akarok csatlakozni! ... ja és újratelepítésnél mindig kiadott valamilyen internet kód félét amit le is mentettem txt.be de azzal se tudok csatlakozni szóval tényleg nem tudom.

2014. máj. 23. 23:09
 1/3 Emberek ***** válasza:
Azon a laptopon amivel fel tudsz menni, windows 7 fut?
2014. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem, azon XP van, elég régi és már nem is nagyon használjuk igazából
2014. máj. 24. 20:09
 3/3 Emberek ***** válasza:
Akkor passz. Esetleg wireless key view-al, de en azt szemely szerint nem tudom hasznalni
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!