Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok több eszközzel...

Miért nem tudok több eszközzel a wifi-re csatlakozni?

Figyelt kérdés
Van egy inviteles internetem amelyhez ezt a routert kaptam:ZyXEL P-660HN-T3A ami egy kábelel csatlakozik az asztali géphez, wifi-vel egy laptophoz és van 3 mobil amihez szintén wifi-vel lenne ha minden jó lenne, mert csinál olyat ha megy a laptop és pl. én telefonon netezek akkor öcsém telóján már nincs net, csatlakozva van fogja a jelet de nincs neki. Tegnap csinált olyat is hogy neteztem a telómon és amint a laptopot bekapcsolta öcsém és csatlakozott, nálam elment telórol és miután kikapcsolta a laptopot újra tudtam netezni rajta! Miért van ez? Tudtok valami megoldást vagy router beállítást? Köszi!!!!
2014. máj. 21. 11:39
 1/5 Grim13 ***** válasza:
invitel LoL ... szolgáltatótól kapott gagyi ez... szerintem simán gyenge (nem sértésnek szánom), nézd át a beállításokat hátha van valami ami korlátozza de mondom szerintem csak gyenge [link] segítség hozzá
2014. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is csak arra tudok gondolni hogy szimplán gyenge a router amit adtak mert mielőtt inviteles lettem előtte a pr-nél voltam aminek a 90kb/s-es netjét egy tp-linkes routerel osztottam meg és minden gond nélkül egyszerre többen is tudtuk az internetet hasznlni. Probáltam erre a tp-linkesre rákötni az inviteles netet de valamilyen oknál fogva nem engedett csatlakozni vele se asztali gépen se a wifin keresztül!
2014. máj. 23. 09:12
 3/5 Grim13 ***** válasza:
szerintem vegyél egy wifi-s routert kb. 10ezer (tudom nem olcsó de egyszer kell megvenni) én anno meguntam a szolgáltató által adott eszközöket vettem egyet és azóta nincs probléma
2014. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is próbálkoztam de nem sikerül vmiért összehozni, mert van egy TP-linkes wifi-s routerem amivel az előző internet szolgáltató netjét osztottam meg ez a PR telekom rádiós internetje volt. Tavaly nyár környékén álltunk át invitel netre a vonalas telefonon keresztül, de az istenért se tudom beállítani rá a routert, mert quick setup után rányomok a PPope /asszem így írja/ kapcsolatra utána megadom a szolgáltató által kapott felhasználó nevet és jelszót, majd a köv oldalon beállítom a wifit és az apply után folyamatosan csak azt írja ki hogy connecting de nem kapcsolódik rá soha. Ha netán vkinek van valami ötlete ez ügyben kérem segítsen!
2014. máj. 26. 15:16
 5/5 Grim13 ***** válasza:

tehát, modemre a router arra a pc, és ne quick setup legyen hanem szépen zongorázd végig manuálisan

network- wan menü: WAN Connection Type: PPPoE, jelszú, felhasználó név... itt megadod, ugyan itt egy MAC Clone menü is kéne legyen (mármint a networkon belül) itt clonozod a MAC cimet, ezután kéne a legyen net, ha ez megvan akkor állítsd be a wifi-t, ha beállítod és elmented, indítsd újra az eszközt!

2014. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!