Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a magyar oldal,...

Melyik az a magyar oldal, ahol be lehet fizetni pénzt, és elküldik a PayPal számlámra?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen oldal, ki lehetett választani, hogy milyen pénznemben szeretnénk, meg milyen számlára, el kellett küldeni a pénzt, és megérkezett, de most nem találom.{Haverom ott küldte rá a pénzt PayPal-ra, neki megérkezett, én nem próbáltam, de szeretném} Melyik az az oldal?
2009. dec. 29. 13:40
 1/4 anonim válasza:

[link]


Csak beírtam a Google-be, hogy "PayPal egyenleg feltöltés".... :P

2010. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Privátban küldtem a számlaszámom.
2010. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Ugye tudod, hogy hogyan működik a paypal?

A PayPal regisztrációnál meg kell adnod egy bankkártyát, amivel képes vagy internetes átutalásokat kezdeményezni, mint pl mastercard, de visa elektront felejtsd el. Ha van regisztrációd, akkor minden paypalon keresztül történő fizetés esetén a paypal a bankkártyádhoz fordul, és leemeli a tranzakciós összeget, illetve ráutalja a beérkező összeget.

Ezért tehát nem a paypal számlát célszerű megcélozni, hanem a mögötte lévő bankszámlát. (a bankszámlaszám nem egyezik meg a bankkártya számával!)

Nálam évek óta így működik a dolog.

2010. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húú, nagyon köszi az infókat, ezt az oldalt kerestem, régen simán megtaláltam, de most nem ment. Mégegyszer köszi :)
2010. jan. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!