Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt megcsinálni...

Hogy lehet ezt megcsinálni lejátszási listával?

Figyelt kérdés
Youtube-on lehet létrehozni lejátszási listát hogyan lehet hozzáadni más lejátszási listáját/vagy arról egyszerre az összes videót...Lehetséges valahogy mert már csináltam de nem tudom hogyan kell de biztos hogy saját lejátszási listához vagy egy másikról az összes videót vagy a másik listát lehet adni.Azért lenne fontos mert ha elkezdek nézni egy hosszabb listát akkor máséban nem lehet kitörölni videót a listáról pedig jó lenne mert ha nem egyben nézem és mondjuk sokáig nem érek rá elfelejtem de így tudom hogy melyiket láttam már és csak azok maradnak ott amiket mér nem...

2014. máj. 18. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kedveled a lejátszási listát, bekerül a saját listáid közé.

[link]

2014. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de nekem az kéne hogy egyben átkerüljön sajátba mármint hogy az én nevem legyen ott hogy 'készítette:' mert akkor ki is tudok belőle törölni azért lenne fontos mert nézek sorozatokat (végigjátszást) és kényelmesebb törölni amit már láttam...
2014. jún. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!