Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Bővítményt...

Miért nem tudok Bővítményt letölteni a Google áruházból? (kép lent)

Figyelt kérdés

A Chrome internetes áruházból akarok bővítményt(ingyenes) letölteni de folyton hibát ír ki!!!Próbáltam bejelentkezve, kijelentkezve, másén bejelentkezve stb....de csak nem akar megjavúlni :( tudnátok segíteni? mi lehet a gond?

Kép: [link]



2014. máj. 16. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudta létrehozni a mappát, amibe le akarta tölteni. Nézd meg, milyen helyre mentené és ha KELL állítsd át. (Szerintem nem elérhető helyre akar menteni, pl.: USB kütyü)
2014. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áááá KÖÖSSSZIIII!!! 2 hete szenvedek vele és most megy.....igazad volt.... még 1x köszi
2014. máj. 16. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem, megkaptam érte a "Zöld mancsot"!


Az USB kütyü is talált?


Egyébként: Szívesen! Máskor is!

2014. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hogyne kaptad volna :D

a letöltés helye a G-n(hdd) volt átraktam c-re és voále....

2014. máj. 18. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a letöltés helye G volt, ami mint írtad egy HDD, akkor oda elvileg tudnia kellett volna írni.

Én jól megvizsgálnám, hogy miért is nem tudott oda írni. Ha feljegyezted (vagy még emlékszel) azt a mappát, ahová le akart tölteni, akkor megnézném, hogy mért is nem tudott oda letölteni. Lehet, hogy valami gond van az adott mappával.


Van jogod írni azt a bizonyos mappát?

2014. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!