Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitségetekre lenne szükségem...

Sticker 23/F kérdése:

Segitségetekre lenne szükségem. Vettem egy laptopot és nem tudom, hogy lehet beállitani, hogy csatlakozzon az internethez?!

Figyelt kérdés

Héten vettem egy HP laptopot és full "szűz" gép volt, vagyis még operácios rendszer sem volt rajta. Fel telepitettem a Win 7 operácios rendszert, aztán a net kábelt bele dugtam a helyére, de nem reagált rá. Azt irja ki, hogy nincs hálozat. Probálkoztam vele minden féle formában, hogy meg csináljam, de nem boldogultam vele. Van internet biztos, mert van egy asztali pc-m is és azon van internet.

Valaki tud segiteni, hogy mitévő legyek?! Hogy tudom megoldani, hogy csatlakozzon az internethez?



2014. máj. 16. 07:30
 1/3 Tengor ***** válasza:
Drivereket feltelepítetted?
2014. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi driveres cd-t, sőt cd-t sem! Ilyenkor mi van?
2014. máj. 16. 09:25
 3/3 Light87 ***** válasza:
HP oldaláról letöltöd a géptípusodnak megfelelőt és telepíted
2014. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!