Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Play-ben hogyan lehet...

Google Play-ben hogyan lehet az, hogy egy ingyenes alkalmazás benne van a "legtöbb bevétel"-es alkalmazásokban? Honnan van bevételük az lakalmazásból ha egyszer ingyenes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alkalmazáson belüli vásárlásokból. Pl egy Clash of Clans akkora vagyonokat hoz napi szinten, amiket elképzelni sem tudunk :)
2014. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted? :s Sajnálom, de ehhez tényleg hülye vagyok. A netet is allig párszor használtam a telefonomról... :(
2014. máj. 14. 19:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha a játék felét megcsinálom, kiírja hogy fizetnem kell, hogy a második felét is letöltsem? :D
2014. máj. 14. 19:17
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha alkalmazáson belül vásárolok, akkor előbb azért kiír majd valamit, ugye? Szóval nem csak úgy hipp-hopp volt pénz a telómon, most meg már nincs.
2014. máj. 14. 19:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Két dolog szokott lenni:

-Két féle pénznem van a játékban, és az egyikből nagyon keveset kapsz, de ezért vásárlható a legtöbb jó cucc

-Olyan pályák, játékmódok vannak amik plusz fizetéssel érhetőek el.


Véletlenül nem tudsz rákattintani, bejön egy fehér google ablak, kiválaszod a bankkártyát, beírod a jelszavad, és még ez után is egy ideig visszavonhatod ha jól tudom.

2014. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt valahol nem tudom megnézni, hogy melyik játékhoz tuti nem kell hozzá fizetni?
2014. máj. 14. 19:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a segítséget! :)
2014. máj. 14. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
A letöltési oldalon írja a letöltésgombtól nem messze, hogy Alkalmazáson belüli vásárlások
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, közsönöm szépen az összes segítséget! (ahogy a hasznos válaszok arányát nézem az összeset te írtad) :) Zöld kezeztem az összeset, de nem változott a %...
2014. máj. 14. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!