Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan webhely ahová...

Létezik olyan webhely ahová 100TB körüli mennyiségü adatot lehet feltölteni?

Figyelt kérdés
vagy saját magamnak kell házi szerverparkot készítenem?
2014. máj. 14. 01:41
 1/9 anonim válasza:
100%

Magán személyek számára nem hinném hogy lenne ilyen szolgáltatás. Az azért nagyon nagy mennyiség ha belegondolsz... Nekem 1TB-os winchesterem van amit néha így is soknak tartok, mert nincs mit rá tenni :D

Szerintem ezt magadnak kell megépíteni sajna... :/

2014. máj. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az annyiból áll hogy veszek 50db 2TB vinyót sata kábeleket meg tápkábeleket vagy kell valami specko?(hütés,kezelõ szoftver?)
2014. máj. 14. 02:10
 3/9 A kérdező kommentje:
és az annyiból áll hogy veszek 50db 2TB vinyót sata kábeleket meg tápkábeleket és összedugdosom vagy kell valami specko?(hütés,kezelõ szoftver?)
2014. máj. 14. 02:10
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Jah, vegyel 50db 2TB merevlemezt es kesz is a szerverpark...


Keso van, fekudj le, felrebeszelsz.

2014. máj. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak aztán legyen pénzed kifizetni a villanyszámlát :D
2014. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Első vagyok. Miután megvetted a winchestereket valóban érdemes lesz a villanyórát is nézni. Attól függ, hogy szeretnéd megoldani. Dyndns-t ajánlom, mert az ingyenes. Egy www.sajattarhely.hu domain névért biztosan fizetni kell. Magáért a webhelyért vagy tárolóért nem kell fizetned, mivel te működteted. Csak az internet számláért. FTP-ként kell működtetni ezeket a meghajtókat. Ha akarsz is valami webes felületet akkor IIS-t érdemes átnézni. Ez win7-el egész jól működik. Tehát ezek után kell nézned jobban. Nehéz lenne ezt így bőven kifejteni. De amit elmondtam, szerintem az alapján meg tudod csinálni. Ha nagyon komolyan gondolod akkor vizsgák után tudok segíteni a dolgokban. Sok sikert :)
2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én nem szeretném ftp szerverként használni nekem az elég ha a gépemen látok 100tb szabad helyet!! az más hogy a gépen nagysebességü internetet is akarok.
2014. máj. 14. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Jol van Pistike :)
2014. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!