Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Drive szerkesztésnél...

Google Drive szerkesztésnél névtelent-t ír. Hogy lehet átállítani?

Figyelt kérdés

Amikor szerkesztek egy Google Drive fájlt, akkor azt jelzi, hogy névtelen szerkesztette. Hogy tudnám átállítani, hogy az én nevem jelenjen meg? (Akkor van ez, mikor nem én hozok létre, hanem már meglévőt szerkesztek.)

Köszönöm szépen a segítséget! :)



2014. máj. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
belekattintzasz a névtelenre és átirod
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engedi, nincs ilyen lehetőség :( Egy link van felül, ha ha rákattintok akkor kinyitja jobboldalt az előzmények fület, és ott se lehet szerkeszteni..
2014. máj. 12. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Bejelentkezel Google drive-ba.

2. Megnyitod a dokumentum listádban azt amelyiket át akarod nevezni.

3. Felviszed az egérmutatót a BAL FELSŐ SAROKBAN a nevére "Névtelen" és rákattintasz és átírod az új névre.


Ennyire egyszerű.

2014. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, de nem egy dokumentumot szeretnék átnevezni, hanem a saját nevem, amivel szerkesztek. Szóval ha megnyitok egy fájl, akkor a saját nevemmel tudtam 'fémjelezni' amit szerkesztettem, na csak annyi jelenjen meg, mint mindenkinek, hogy 'névtelen'. :)
2014. máj. 19. 23:04
 5/6 A kérdező kommentje:

* tudjam

* ne

.. a gyorsírás és a fáradtság átka :)

2014. máj. 19. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, totál elnéztem.


Szerintem a dokumentum tulajdonosának - aki eredetileg létrehozta - a nevét írja ki és nem tudod ezt megváltoztatni.


UPDATE: Esetleg ez, megváltoztatni a tulajdonost, így lehet


[link]


sajnos csak angolul van.

2014. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!