Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható "viszonylag"...

Megoldható "viszonylag" egyszerű módszerekkel az INGYEN REGISZTRÁLATLAN műholdas internet?

Figyelt kérdés
A digitv-t hallottam hogy nevetségesen egyszerű fogni. Ebből következtetem, hogy ha már létezik műholdas internet azt is ki lehet cselezni, bár az nem (mindenkinek szórják én csak elkapom) hanem jön az adat megy az adat én csak "símulok" valakire hasonlítok.
2009. dec. 26. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen internet nincs.
2009. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Van műholdas tv a diginél. Valóban nevetségesen egyszerű fogni: befizeted a havidíjat. Másik megoldás pedig az, hogy veszel egy olyan műholdvevő szettet, ahol nem digis kódkártyával üzemelsz, kb 20-25 ezer az ára, a kód a neten letölthető hozzá hogy kódváltáskor ne maradj műsor nélkül.

2. Műholdas internet is van. Igaz magyarországon nem divat, és ezért hazai szolgáltató tudomásom szerint nem foglalkozik ezzel. Ha tenné, akkor sem lehet "viszonylag" egyszerű módszerekkel hozzáférni. Az adatok "elkapása" még nem internet kapcsolat. Ez egy kissé eltérően működik mint a tv. Tehát a válaszom az hogy esélytelen vagy ezen a téren.

2009. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Műholdas internet UPC-nél van SKY DSL a neve, régóta van....

Tehát a kérdésem még mindig az hogy ezek a műholdvevők (állítólag modem se kell hozzájuk ez pedig azt feltételezi, hogy nincs IP cím se magyarúl kódcsomagokat információpacketekket szórnak szét mindenfele a világon) de csak az tudja elkapni akninek van az adatcsomaghoz illeszkedő kódja?! Ha meg tévednék és 1az 1-ben kommunikál egymással a műhold és a srác SKYDSL-vevője akkor biztos van valami furfang hogy az én információkéréseimet is teljesítse az a gec**i műhold. De jó lenne....

2009. dec. 26. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom ne add fel! Hajrá! :D
2009. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
hihetetlen ez a sok rohadt ingyenélő
2009. dec. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valóban elképesztő, mennyi sza/r szemét van mindenfelé:), :)

Sorolom: nem fizetek ezek után adót: cigi szeszkó benzin# Ukrajna:)

nem fizetek ezekért: digitv, kutyaoltás, kéményseprés, utazási papír hamis minden családtagnak:) adóval ott sumákolok ahol lehet:) rendőrt vesztegetem-(mostanában nem) jogsi protekció:).

The live is wonderfull:) már csak egy ingyen net kéne....

2009. dec. 27. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ingyen angol azért, úgy látszik, nem jött össze...
2012. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hülye ingyenélő :D
2014. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!