Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet úgy üzenni...

Hogyan lehet úgy üzenni Facebook-on valakinek, aki nem ismerős, hogy értesüljön róla?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, aki nem ismerős, annak az üzenete az egyéb mappába kerül, és még értesítést sem kap róla, csak akkor veszi észre, ha belenéz abba a mappába. Jól tudom?


Ha így van, akkor hogyan lehet üzenni valakinek úgy, hogy értesüljön is róla? Van rá valami más mód? Kérdezni akarok valakitől valamit, aki nem az ismerősöm, ezért nem kérhetem, hogy vegyen fel ismerősnek, és csak facebook-os elérhetőséget találtam hozzá, ezért csak így tudom elérni.



2014. máj. 2. 21:54
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Szerintem simán tudsz üzenni, ugyanúgy érzékeli. Írtam már "idegeneknek" és válaszoltak. A válaszhoz nem kellett keresgélnem.
2014. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy ha nem vagy ismerőse, akkor nem az inboxba kerül az üzenet, hanem az egyéb mappába. Voltak, akik panaszkodtak, hogy több hónapos levelekre bukkantak ott, mert nem tudták, hogy oda külön be kell nézni. Szóval ha nem hozzáértő a user, akkor csak az inboxot nézi, és fogalma sincs, hogy az egyéb mappába is be kellene néznie.


[link]

2014. máj. 2. 22:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Értesítést pedig ezekről nem kap, csak akkor látja ezeket, ha bemegy abba a mappába.
2014. máj. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!