Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érem el a Router...

Miért nem érem el a Router webes felületét?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 00:15
 1/6 A kérdező kommentje:

192.168.1.1 -el általában elérem.

De most csak homokórázik.

Net van, hiszen írok.


A Routerhez sosem férek hozzá, nem az én szobámban van.

2014. ápr. 30. 00:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy néha úgy akad be, hogy a net megy gond nélkül, de a konfig felület meg nem elérhető. Újraindítás megoldaná, ha hozzáférnél.


Ha nem használtok konnektorba dugós ébresztőórát, ami reggel ébreszt valakit, akkor menj ki a kapcsolószekrényhez, és kapcsold le az áramot, majd vissza, és már újra is van indítva a router.

2014. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A routerhez nyilván kábelen csatlakozol?

Azért kérdem, mert írtad, hogy nem a te szobádban van.

2014. ápr. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

A #3 kérdésében lehet a megoldás! Kábelen kell csatlakozni a routerhez, hogy a webes beállítási felületet elérd. Feltételezve, hogy nincs behatárolva, melyik gépről lehet kezelni.

Ha wifin is el lehetne érni, akkor bárki, aki hozzáfér, átírhatná az egészet, mondjuk új jelszó stb. és kizárhatná a többieket.

2014. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

1. Ahogy már előttem mondták próbáld kábelen elérni, mert lehet nincs beállítva a wifi( ha azon akarod elérni )


2. Más lett a default gateway, indíts el a cmd-t írd be ipconfig és nézd meg, hogy mit ír a default gateway-re


Én ezeket próbálnám meg.

2014. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az átjáró maradt 192 168 1 1.

Wifin csatlakozok.


És a többiek által le/feltöltött adatmennyiséget szerettem volna csekkolni, mert néha nagyon lassú a net.


Hozzám csak 3-4 sáv ér el a Wifi jelerősségből (5 a max).

2014. ápr. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!