Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy a WiFi-re...

Miért van az hogy a WiFi-re sokszor felváltva, vagy egyáltalán nem enged fel?

Figyelt kérdés

Van a közelben egy ingyenes WiFi HotSpot ( MF60_WifiZone FREE az SSID ) és nagyon sokszor van olyan hogy én simán tudok netezni rajta, de például az ismerősöm nem tud rá csatlakozni. Ha én lecsatlakozok róla, akkor ismerősöm rátud csatlakozni, viszont utána meg én nem tudok visszacsatlakozni rá. Olyan is szokott lenni hogy se engem se az ismerősömet nem engedi fel.

Ez miért van?

Nekem is van internetem de az csak 10/0,5 Mbites ( vacak T-Home-os ADSL és ez a legnagyobb csomag ) de a WiFi HotSpot-on ha jó a jelerősség 30 Mbit letöltés és 15-20 Mbit feltöltés is szokott lenni ( A speedtest.net szerint a GTS Datanet a szolgáltató ).



2014. ápr. 27. 19:42
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Az ingyenes hotspotokat be lehet állítani, hogy max hány ember lehessen rajta, ill. felhasználónként a sávszélességet is.

Van aki beállítja, hogy max 5 ember lehessen fent 1 hotspoton, van akit nem érdekel és 255 ember is lehet rajta egyszerre. Esetedben valószínűleg felhasználói korlát van beállítva.

2014. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!