Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teljesen szétesett a Facebook...

Teljesen szétesett a Facebook profilom, mit lehet ilynekor tenni?

Figyelt kérdés

Mikor délben kijelentkeztem, még minden rendben volt. Aztán most újra bejelentkeztem és semmi nem látható az adatlapomon, csak hogy 6 órája belájkoltam egy oldalt, meg hogy 3 napja értékeltem egy éttermet. És ennyi. Se képek, se bejegyzések, se megosztások, semmit nem látok, sem én, sem az ismerőseim. Legörgetni sem tudom, kábé két tekerés után megakad és csak tölt az oldal percekig, de semmi..


Volt már ilyen valakinek? Mit lehet ilyenkor csinálni? Remélem nem veszik el mindenem.:(



2014. ápr. 24. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a hiba jelentkezett.:( Nem tudom, hogy mi okozhatta, mindenesetre ha több profilnál is megjelent ez a probléma, talán a Facebook javítja.
2014. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És neked most már jó?
2014. ápr. 24. 20:12
 3/3 anonim válasza:
Áh, sajnos nem. Neked sem?
2014. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!