Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon elpusztulna minden élet...

Vajon elpusztulna minden élet a földön, ha a GYK legalább a számtech kategóriában nem irtaná ki a white space karaktereket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 22:08
 1/8 Tengor ***** válasza:
Miért zavar a whitespacek hiánya?
2014. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, engem zavar, ha rendesen megformáznám a mondandóm, deee szerintem az értelmetlenségek ellen védekeznek vele, amúgy észrevetted, hogy a legnagyobb módosítás az oldalon karácsonykor a télapósapka a g-n? Más nem történik, ne vár updatet.
2014. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan, nagy ritkán új kategóriát is adnak :D
2014. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Miért zavar a whitespacek hiánya?"


Nem tom. Pl. nézz be a programozás szekcióba. Vagy csak próbálj egy kódrészletet kiírni valahová.


Esetleg kérdésbe programnevet verziószámmal, meg hasonlókat.

2014. ápr. 22. 23:46
 5/8 Tengor ***** válasza:

Azért egy pastebin v. codepad használatához nem kell egyetemi végzettség...

Plusz, akkor jöheten a többi kérés: az állat kategóiában lehessen állateledelt feltölteni, a szórakozás meg party drogot.

Azt mondjuk igaz, hogy tényleg elég régen nem frissítettek már az oldal kinézetén.

2014. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha kiírnék egy kérdést, ami egy pastebin link, úgy törölnék, hogy ihaj. Arról nem is beszélve, hogy ha ezek használatára vagyunk rászorulva, az azt jelnti, hogy a GYK önállóan nem működőképes/életképes.
2014. ápr. 24. 11:20
 7/8 Tengor ***** válasza:

Miféle ihaj? Néhányszor másoltam már codepades kódot és egyszer nem szóltak érte...

Ha valóban nem életképes, hogy akkor hogy, hogy most is itt vitatkozunk erről?

2014. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Továbbra is kevered a kérdést a kérdés alatti mezővel, illetve más felhasználókat, akik kiposztolnak zagyva kódokat, szintén nem tudok más használatára kényszeríteni. Az pedig, hogy itt vitatkozunk róla, szerintem nyilvánvalóan mutatja, hogy a probléma létezik. Te meg úgy kezeled, mintha amiatt panaszkodnék, hogy kék a design, nem pedig piros...
2014. ápr. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!