Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » World of warcraft jatek nem...

World of warcraft jatek nem tul draga?

Figyelt kérdés
Foleg azoknak a velemenyere vagyok kivancsi akik hasznaljak is.Szerintetek nem tul draga a hividij+maga a jatek megvasarlasa?Esetleg privat szerver ami nagyon hasonlit az eredetire?Eddig taurin jaccottam,de nagyon le van maradva.
2009. dec. 22. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen egy haverom kóstolgatta, másfél évig tolta fizetősen. A játék megvásárlása szerintem nem drága, de a folytonos havidíj fizetés eléggé sok, főleg, ha összeadod a hónapokat és kiszámolod, pl. egy évben mennyit költenél rá. Na meg hozzá kell tenni az internetkapcsolat díját is, mert végülis...

Neki a szülei fizették, volt miből!

Én inkább külföldi blizzlike privát szervereken játszottam.

Volt egy holland csapat, akik nagyon klasszul működtek: sokan voltak, segítőkészek és haverom utólag bevallotta, hogy igen, az valóban baráti, rendes hely volt, lagmentes, dinamikusan fejlődő, stabil. De nem tudom, mi lett velük.


Szóval, szerintem olcsóbb nem fizetni és jó szélessávú nettel az európai nagy privát szervereken játszani. De attól függ, mennyit áldozhatsz rá, van-e kereted elég... Akkor ugyanis mindegy.

2009. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha tört szerveren játszol akkor nem kerül semmibe



Darth Vader

2009. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy vesszük. 3-4000Ft/hó. Nekem ez a szenvedélyem. Olcsóbb mint a pia, a cigi, a drog. Nem mondom, hogy kevésbé káros, de nehezebb belehalni :)

Persze az új kieg évente megdobja, de aki szeret vele játszani, annak megéri.

Tört szerver meg sose lesz olyan mint az eredeti. Valaki kicsit jóban van a GM-mel, illetve mert mégis fizet valamennyit, akkor előnyre tesz szert. L2-ben volt szerencsém törtözni, legfeljebb a társaságot sírom vissza, de nem a szervert (azóta megszűnt). Apropó megszűnés: egy tört szerver bármikor megszűnhet. A Blizzard kijelentette, hogy amíg van internet, lesz WoW...

2009. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor még nem játszottam én is arra gondoltam, hogy "én havonta fizessek egy játékért?? micsoda?az kizárt" Aztán egyszer gondoltam egyet és rászántam azt a 8990 forintot (ALAP és BC) amihez jár 30nap ingyen. Ha előtte regisztrálsz próbaverziót, akkor plusz 10 nap, azaz 40 nap ingyen. Ez már elég hosszú idő, ezalatt megkeresed a WOTLK kiegészítőre valót, 9990 Ft,előtte próbaverzió, azaz megint 10nap ingyen. Ha megvan a játék, onnantól fogva már csak 60naponta kell fizetni, 7800 Ft, kb. 7800 osztva 60-al, az 130 Ft/nap, ennyit elköltesz sörre, cigire, édességre meg minden haszontalan dologra, ez meg a saját szórakozásodra megy.

Összegezve: nekem megérte ( már egy ideje nem játszom, meguntam kicsit), nyilván minibálbérből vagy nyugdíjból nem jön ki, de egy egyszerű dolgozó meg tudja fizetni ha kis spórolással vagy anélkül.

2009. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ksoz a segitseget,nem tuttam hogy van 30 nap ingyen.Amugymeg

hulyeseg blizzardhoz hasonlitani a tort szerverek felylodeset,mert blizzard a viszonyitasi alap(tovabb nem felylodhet ,csak utanozhatja)

Az nem ekrdes hogy a blizzard jobb-e,csak az hogy havi 12euroval jobb-e.

kosz azert mindenkinek

2009. dec. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!