Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook meghívókat küld a...

A Facebook meghívókat küld a nevemben. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Az szokott lenni, hogy felmegyek fészre, vagyogatok, aztán habzó szájjal, fröcsögve írnak az ismerőseim, hogy már megint milyen eseményre hívtam meg őket.

1. Én nem is kapok értesítést arról, hogy bárki meghívott volna.

2. Senkit nem hívtam meg


Ilyen elég színvonaltalan bulikba szokott szólni a meghívó... Az is zavar, hogy pl otthon se vagyok, de már meg is hívtak egy ilyenre, sőt a program azt írta, hogy részt veszek rajta.

Mit tudnék ez ellen tenni? Már rohadtul elegem van.



2014. ápr. 19. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem a Facebook teszi hanem egy alkalmazás, vírus, esetleg egy böngészőbe épült modul. Csinálj egy alapos víruskeresést a gépeden, és a Facebookon az adatvédelmi beállításokon belül keress olyat hogy alkalmazások és játékok ( lehet hogy nem pont így van elnevezve, régen voltam már Facebookon ) és ott a gyanús alkalmazásokat távolítsd el.
2014. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vírusirtómmal leellenőrzöm, esetleg egy CCleanert is nyomassak? AZ alkalmazások között csak az Instagram meg a Spotify van fönt, azok biztonságosak
2014. ápr. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!