Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet valahogyan PlayStation...

Lehet valahogyan PlayStation 3-on Régiót váltani? Hogyan lehet országot váltani?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem a PS3-mat akkor PS Network-re Hungary régióval regisztráltam és van 1-2 játék, amely nem támogatja a Magyar regisztrációt.. PL, BF3.

Hogyan lehet Régiót váltani, mert gondolom ti se szeretnétek elveszteni a mentéseket/trófeákat elmenteni?!?



2014. ápr. 14. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ip cím alapján behatárolja, hogy melyik országhoz tartozik. regisztrációt meg szerintem lehet módosítani, de alapvetően nem okoz semmi változást(legalábbis én inkább Apple ID-t tudom felhozni, ha ott is átírod a címedet USA-ra, attól még marad a magyar store-ban, legalábbis nálam nem vált át, és pl az iTunes Radio-t sem tudom használni attól).
2014. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

- A PS3-on létrehozol egy új felhasználót. XMB menü: Users > Creating new users

- Az új felhasználóval a PSN-en létrehozol egy új accountot az USA/ENG/JPN régióban... (amelyik tetszik)

XMB Menü: PlayStationŸNetwork > Signing up for PlayStationŸNetwork


Ennyi...


Ha ez a játéknak nem elég (ez játékfüggő), mert a készülék nem az új accountra van aktiválva, akkor a régi accounton deaktiválod, majd az új accounton aktiválod... XMB menü: PlayStationŸNetwork > Managing account information > System Activation


Majd ha megint a régivel felhasználóval szeretnél játszani, akkor visszaváltasz az aktiválással...


Tehát lényegében 2 PS3 felhasználód és mindegyikhez 1-1 PSN felhasználói fiókod lesz ugyanazon a gépen. A régiben megmaradnak a mentéseid, a vásárlásaid, stb... Az újban meg csak azzal a játékkal játssz, ami miatt regisztráltad...

2014. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ps3on nincs régiózár...

Ahogy a többiek leírták csak létrehozol egy új felhasználót és beregeziel másik store-ra....


"ti se szeretnétek elveszteni a mentéseket/trófeákat"

Hát nem tudom mentés még oké de én a trófeákra sz@rok nagy ívből...

2014. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!