Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on véletlen kedveltem...

Facebook-on véletlen kedveltem olyan oldalt, amit felkérésként küldtek, de nem tudom visszavonni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bővebben: Szoktam felkéréseket kapni oldal kedvelésére. Ezeket a felkéréseket szerettem volna törölni, de véletlen az "Összes oldal kedvelése" gombra kattintottam.

Nem kell mondanom elég kínos. Az összes politikai oldal, amit nekem küldtek egyből be lett like-olva.

Amit tudtam, mindent kitöröltem, de a hírfolyamban folyamatosan találok újabb és újabb oldalak által megosztott bejegyzéseket, amiket eddig még nem is láttam.


Hogy tudnám ezeket kitörölni?


Nem találom sehol sem az általam kedvelt oldalak teljes listáját mert a szakaszokban csak néhány oldal van, politikai egyáltalán nem. (Persze nem csak politikai oldalak voltak, folyamatosan találok zene, internet és egyáb témában oldalak bejegyzéseit, de a listán persze ezeket se látom)


Nagyon köszönöm előre is, ha tudtok nekem segíteni.



2014. ápr. 14. 02:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!