Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » :D Lehetne valamit tenni...

1981-ben születtem kérdése:

:D Lehetne valamit tenni Windows XP támogatásának megszűnése ellen?

Figyelt kérdés

Pl. tüntetni

vagy valami



#nyugalom #retró #Windows XP támogatásának megszűnése
2014. ápr. 7. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűnik meg a támogatása teljesen. Az ATM ek nagy részén még xp fut. Állítólag arany áron meg lehet venni hozzá továbbra is a frissítéseket.
2014. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem lehet, egyszerűen a Microsoftnak nem éri meg tovább a támogatása, mert akármennyire is jó rendszer volt, ma már majdnem mindenki 7-et vagy 8-at használ már a mobilján is. Sztem a Win 7 helyett lehetett vna inkább egy fejlettebb SP4-et csinálni ami már sok újdonságot hordozott vna magában, de hát a Microsoft újabb op. rendszerek kidobását hajtotta végre, szabad verseny van, nincs mit tenni, 1x minden véget ér. Úgy vélem még 1 pár évig lehet használni frissítések nélkül is, utána meg a 80 éves ragaszkodom a régi jól bevált dolgokhoz Piri néni is belátja, hogy alkalmazkodni kell és felteszi a Win 7-t vagy 8-at a gépére.
2014. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ATM-eken futtatott XP-nek meg lesz egy darabig (asszem oszig) tamogatasa, de azokutan arra is megszunik. Persze rengeteg bank mar megkezdte az atallast Win7-re es Linuxra.
2014. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem lehet ellene tenni, bele kell törődni.
2014. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tüntetni,felgyújtani az XP székházat,ilyesmik....:)


Válts Linux-ra.

2014. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Phu, köszi! Mindannyian kaptatok zöld lájkot :D szokásom szerint. De hozzá kell tennem, hogy rendesen válaszoltatok és nem aljanép módjára válaszoltatok, mint más fórumokon. Mindenki írását figyelmesen olvastam. Az ATMvalami reményt nyilván jelent nekem, de nem tudom, hogy ez különösebben érint -e engem. Váltani váltanék, csak most annyira rossz helyzetben van a Forint, de attól félek, hogy még a szokottnál is jobban ráfizetnék egy új gépre. Linux-ra nem akarok váltani, mert nem futnak rajta a játékok, meg egy rakás dolog amit használok, valamint a MS Office sem, amiből vizsgázok.
2014. ápr. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!