Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom beállítani, hogy hírfolyamban ne lássam valakinek a posztjait?

Figyelt kérdés

Facebookon oldalt a chat fölött van egy sáv, ami mindig kiírja, hogy ki kinek lett az ismerőse, ki melyik képen lett bejelölve stb.

Nem régiben megváltozott a facebookom és azóta nem tudom hogyan kell beállítani, hogy egy bizonyos ember tevékenységét ne mutassa nekem. (Nem akarom törölni a ismerőseim közül, de nem akarom tudni napra készen, hogy mi történik vele).



2014. ápr. 7. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ő borítóképén ott van az Ismerős gombra kattintva az, hogy Távolabbi ismerős.

Állítsd be azt, úgy kevesebbet látsz belőle.

Vagy az újfajta facén az Ismerős gomb mellett ott van, hogy Követed. Ha az elől kiveszed a pipát, akkor semmit nem fogsz látni a hírfolyamodban tőle.

2014. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!