Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebook-on...

Hogyan tudom facebook-on megcsinálni azt, hogy ha elrejtem magam chat-ről, akkor úgy mutassa mintha kijelentkeztem volna?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki írni akar nekem, annak ne azt írja, hogy elérhető voltam 20 vagy 30 másodperce, ha csinálok valamit face-n, hanem növekedjen, mintha kiléptem volna, és azt írja elérhető voltam 1 vagy 2 vagy több órája.

Ha simán csak rejtem magam, akkor tényleg nem mutatja, hogy fent vagyok, viszont mobilról "beköp" a face. Mert írja, hogy elérhető voltam 1 perce pl, vagy ha nem csinálok semmit, akkor tovább számol, de ha valakivel írok, vagy nézek egy kezdőlapot, vagy akármit csinálok, megint előröl számol. Egyik ismerősömmel úgy beszélgettem, hogy közben azt írta, hogy elérhető volt 2 órája. Ezt hogy csinálja? Annyit tudok, hogy mobilról van fent kb 90%-ban és az windows mobile. Én hogyan tudnám ezt megcsinálni? Vagy az is elegendő lenne, ha egyáltalán nem írná, hogy mikor voltam fent utoljára. (Gépről, vagy Androidos telefonról).



2014. ápr. 7. 01:42
 1/5 anonim válasza:
Chat fal legalján ott van, hogy beállítások az a kis kerék szerű cucc További beállítások.. és ott van Chat kikapcsolása.
2014. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Király vagy, köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 11. 00:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Így teljesen megfelel amúgy, de lenne még egy kérdésem. Ezt nem lehet megcsinálni úgy, hogy csak egy-két emberre irányuljon? Próbálgattam azt a "kivétel hozzáadása" dolgokat, de úgy ugyancsak "beköp" a face. Egyébként így is megfelel tényleg, köszönöm! :)
2014. ápr. 11. 00:36
 4/5 anonim válasza:

Ugyan úgy ott van a beállítások-ba, hogy

Chat bekapcsolása csak néhány ismerős számára...

Oda be írod, hogy ki lásson és mi után rá mentél a mentésre akkor csak azok fognak látni akiknek beállítottad, hogy lássanak a többi ismerősöd nem fog látni, hogy fent vagy Facebook-on.

2014. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól, hogy a cahatet kikapcsolod még mutatni fogja a percet a neved mellett,,,,én ma próbáltam ezt ki. Pedig engem is érdekelne, hogy hogyan lehet eltüntetni a perc mutatását.
2014. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!