Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCoreon miért vannak fenn...

Az nCoreon miért vannak fenn 192 kbps bitráttal zenék? Miért nem ellenőrzik azokat, illetve ezt hogy engedik meg?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Az egesz nCore egy illegalis fajlmegoszto torrentoldal. Miert pont a zeneket ellenoriznek? Nem ertem a kerdest.
2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anti paladin ***** válasza:
55%
Arról nem is beszélve, hogy mennyi időbe tellik 192-ről 320 konvertálni, amitől csak névleg lesz jobb a hangminőség.
2014. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen, javítani nem lehet aminőségén, csak butítani és az valószínűleg egy butított cd rip
2014. ápr. 6. 20:46
 4/8 karesz01 ***** válasza:
72%

A feltöltő is valahonnan letölti először , majd összegyűjti , és végül feltölti .

Ha neki olyanba van meg akkor úgy fogja feltölteni .

Attól hogy átkonvertálja nem lesz jobb minőségű .

A feltöltő tapasztalatlanságától is függ .

Te mint letöltő , eldöntheted , hogy ilyen minőségben kell-e vagy sem .

2014. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért vannak lossless anyagok is és ne is kevés. Ha jó minőséget akarsz, inkább azokat töltsd le. Abból csinálhatsz 320-as mp3-at...vagy megtartod lossiban.
2014. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
A minap töltöttem le lossless anyagot az nCore-ról, és amikor meghallottam majdnem felrúgtam a hangfalat mérgemben. Elképesztően rossz minőség volt.
2014. ápr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nagyon jó lesz PÜLÉS like mert rankolok Köszt Ty mr. peoplem
2014. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6/7 Ez kínos.

Volt egy nagyon jó lossless Hu oldal, ahol minden feltöltött anyag ellenőrzésen ment át...sajnos lekapcsolt. Most van helyette más, de gyatra zenék vannak még ott...

Egyébként van az AudioChecker ami leszaszerolja, hogy eredeti-e a lossi anyag. Persze a forrás cd-től is függ.

2014. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!