Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megnézni a wifi...

Hogyan tudnám megnézni a wifi kódot?

Figyelt kérdés
Van egy wifink és le van kódolva mert el lettem tiltva, laptopról fel tudok jönni ha nem veszik észre de itt is netkábellel mert ugye nem tudom a wifikódot. Van több gépünk is és ott be van írva de le van kódolva a windows. Nekem csak telefonra kéne hogy tudjak netezni. A wifi kódot nem merem megváltoztatni mert apámék észrevennék. Szóval csak egy olyan program kéne ami megmutatja a jelszót és ennyi. Előre is köszönöm a válaszokat

2014. ápr. 4. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

wireless key viewer de ehhez a windowsba be kell legyen jelentkezve valaki.


Na de ha cseles vagy akkor megkérsz valakit hogy csengessen fel hozzátok hogy csomag jött és addig egy pendriveról lefuttatod a progit.

2014. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már letöltöttem de nem tudom hogy kell haználni :S Jó lenne ha tudnám hogy ebből hogy derül ki a wifi kód mert nem nagyon értettem a progit
2014. ápr. 4. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Router, és ott a reset gomb hosszú nyomása megoldja a problémát, ha megvannak az eredeti papírjai, és megkeresed, abban bent lesz az eredeti jelszó, bár ez a jelszó megváltoztatásával járna, mit kizártál. Más ötletem nincs.
2014. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alap wifi jelszó nálam a router hátuljára is rá van írva.
2014. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vezérlőpult\Hálózat és internet\Hálózati és megosztási központ, Vezeték nélküli kapcsolat tulajdonságok, biztonság, és a jelszavak megjelenítésénél pipa be, akkor láthatod a jelszót.
2014. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!