Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem magam a my vipről,...

Töröltem magam a my vipről, de akkor miért jönnek értesítések, hogy bejelöltek, meg visszaigazoltak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő! Miért nem törlődtem rendesen? Egyébként nem tudok fölmenni a címemmel,mert azt írja ki, hogy ilyen felhasználó nincsen :S!Így ugye új jelszót sem tudok kérni, és nem tudom magam újból törölni :S .Mit csináljak?
2009. dec. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már letörölted magad akkor az honnan jutott eszedbe, hogy még egyszer letöröld magad?

Egyébként nincs még egy profilod? Biztos, hogy nem régi elolvasatlan üzenetek voltak?

Egyébként ide írhatsz: info@myvip.hu

2009. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biztos nincsen meg :S.És, nem, ezek nem régi üzenetek, mostaniak,mert mindent letöröltem, meg kitöröltem az üzeneteket is beleértve...

Azért jutott eszembe még egyszer letörölni, mert gondoltam biztos nem jól csináltam valamit :S

És van még egy gond..a profilt nem én hoztam létre, hanem valaki más az én e-mail címemmel, egy idegen :S :S

2009. dec. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!