Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megnézni, h msnen...

Hogy tudom megnézni, h msnen letiltott/letörölt-e vki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
használd a keresőt
2009. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz nyomorék.
2009. dec. 18. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Nyomorék az anyád. Esetleg kérdezd meg az msn partnered. Vagy neked is van 200 akivel életedben nem találkoztál mi?

Egyébként meg valóban ott a kereső, ha erre nem bírsz rájönni akkor nem kéne az internetet sem használnod.

2009. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20:27 köszi h egyetértesz velem:) Amúgy meg kérdező ezek után ne várd, h vki segítsen neked. AMúgy te nem tudsz olvasni vagy mi? mikor elküldöd a kérdést, egyből kiadja az ugyaniylen kérdéseket, neked csak rá kell kattintani 1re. Inkább itt osztod azt a kevés kis eszedet
2009. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
messenger plus MINDENT kiír, kinél vagy fent stb.
2009. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Am nem értem az utolsó előtti kommentelőket,"még ott a kereső",szted miért van ez az oldal?Miért nevezik Gyakori kérdéseknek?Mert talán itt akármit meg lehet kérdezni,ezért van a net+elmondanám,hogy igen,írd be a keresőbe,itt is,ezen az oldalon is érdeklődsz,mert a google-ba beírod amit szeretnél és ő a Gyakori kérések-oldalt választotta!na de mind1,ti tudjátok...
2010. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző: A gyakorikerdesek.hu-n is van kereső amit lehetne használni mielőtt bárki ideböfög valamit. Néha az ember tehetne valamit magáért is mielőtt felteszi ugyanazt a kérdést 100×-ra is. Nem?
2010. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát...van benne vmi!:/
2010. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!